نشست تخصصی علمی- تحقیقاتی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با سازمان بسیج اساتید گیلان

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۶ کد : ۱۸۸۹۹ اخبار خبر ویژه پژوهش و فناوری عمومی
نشست همکاری جهاد دانشگاهی استان گیلان و بسیج اساتید استان گیلان با حضور متخصصانی از سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، سپاه قدس گیلان، اساتید دانشگاه امام خامنه‌ای در سالن جلسات پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی گیلان برگزار گردید.
نشست تخصصی علمی- تحقیقاتی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با سازمان بسیج اساتید گیلان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، دکتر فریبرز جمالزاد رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان و سرپرست پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی  ضمن تقدیر از همکاری‌های مشترک بسیج اساتید و سپاه قدس گیلان با جهاد دانشگاهی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی سابقه انجام طرح های کلان و فناورانه که بتواند مشکلی از کشور را حل نماید در سطح ملی در کارنامه خود دارد. افزود : تجمیع توانمندی دو مجموعه می تواند در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی مفید باشد.
دکترجمالزاد همچنین گفت: پیرو نشست های ادامه دار با موضاعات فناورانه مشترک بین دو سازمان و پس از تبادل نظر طرفین امید است در آینده ای نزدیک حداقل به یک یا دو موضوع فناورانه قابل طرح جهت حل مشکل کشور برسیم.
دکتر مسکنی معاون پشتیبانی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان و از پژوهشگران سازمان در خصوص اهداف این نشست و تاکید بر استمرار آن مطالبی را بیان کردند.
دکتر میرزائی رئیس بسیج اساتید استان گیلان نیز ضمن تشکر و قدردانی از سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان در خصوص برگزاری چنین نشست های تخصصی علمی – تحقیقاتی تاکید نمودند که سازمان بسیج اساتید گیلان مانند گذشته آمادگی هر کمکی جهت انجام بهتر این طرح فناورانه را دارد.
در پایان این جلسه، بحث و بررسی در خصوص نحوه استمرار نشست ها و همچنین تبادل سوالاتی بین متخصصان حاضر صورت گرفت و هر یک از اعضاء به بیان دیدگاه های خود پرداختند.


نظر شما :