تقدیر از منتخبین حوزه عفاف و حجاب در سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان

۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۷ کد : ۳۳۶۴۹ اخبار فرهنگی عمومی به روایت تصویر
به مناسبت هفته عفاف و حجاب از همکاران آقا و خانم فعال در امور ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از منتخبین حوزه عفاف و حجاب در سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان طی مراسمی با حضور دکتر فریبرز جمالزاد فلاح رییس سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان و رییس شورای امربه معروف و نهی از منکر این سازمان، که امروز در محل دفتر مرکزی برگزار گردید از همکاران منتخب در راستای ترویج و فرهنگ سازی عفاف و حجاب  در بین کارکنان این سازمان تقدیر به عمل آمد.

در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است: امر به معروف و نهی از منکر  فریضه ای است که در انجام آن بهترین امتی گام بر می دارند که با اجرای فرامین الهی و ترویج  فرهنگ نظارت عمومی از رستگاران خواهند شد.

ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، بدینوسیله به پاس زحمات و تلاش شما در راستای ترویج و فرهنگ سازی عفاف و حجاب و رعایت شئونات اسلامی در بین کارکنان و به مصداق حدیث "مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ" از شما تقدیر و تشکر بعمل می آید.

توفیقات روز افزون شما را در تقویت و حفظ ارزش های اسلامی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.


نظر شما :