حضور سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان در اولین رویداد ملی هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات فعالان خانواده

۲۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۹ کد : ۵۱۶۹۵ اخبار فرهنگی
حضور نقش آفرین سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان در اولین رویداد ملی هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات فعالان خانواده
حضور سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان در اولین رویداد ملی هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات فعالان خانواده

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان این رویداد با هدف آشنایی و هم افزایی فعالان حوزه خانواده کشور در تاریخ  16 و 17 آذر 1401 با حضور 140 نفر از فعالان حوزه خانواده از 31 استان کشور توسط قرارگاه مردمی تحول اجتماعی کشور در شهر قم برگزار شد. اجرای این رویداد علاوه بر وجه کلان آن که تمرکز بر حل چالش‌ها و مسائل روز خانواده ها بود، زمینه بررسی راهکارهای خلاقانه جهت کاهش آسیب های حوزه خانواده در کشور را نیز فراهم نمود.

در روز اول این رویداد تجربیات و فعالیت های انجام شده از سوی فعالان حوزه خانواده ارائه و از کتاب "اطلس خانواده" با نگاه اسلامی رونمایی شد. سپس در روز دوم کارگاه هایی با محوریت سبک زندگی ایرانی-اسلامی و همچنین بررسی بهترین راهبردهای اجرایی در حوزه خانواده، توسط اساتید برگزارشد. در پایان روز دوم حجت الاسلام و المسلمین خسروپناه معاون محترم علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد  به بیان مطالبی پیرامون چالشهای موجود در حوزه خانواده و جوانان پرداختند.

در این رویداد ملی، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان که با همراهی موسسه مردم نهاد مهرپویان در حال برنامه ریزی رویداد خانواده محور "فرنا"(فردای روشن نسل امید) ذیل ستاد خانواده و جمعیت استان گیلان می باشند نیز، به ارائه اهداف و شیوه اجرا و تجربیات مسیر پشت سر گذاشته و گام های تعریف شده مسیر پیش روی آن پرداختند.


( ۳ )

نظر شما :