به همت کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان

پویش دانشجویی"کتابخانه مهربانی"

۰۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۶ کد : ۵۲۱۰۹ اخبار فرهنگی
کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان همزمان با آغاز امتحانات دانش آموزان و به مناسبت شب یلدا و ایام شهادت حضرت فاطمه(س) پویش دانشجویی"کتابخانه مهربانی" را راه اندازی کرد.
پویش دانشجویی"کتابخانه مهربانی"

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در ابتدای ایام امتحانات مدارس به منظور کمک به افزایش دانش و کسب موفقیت های تحصیلی دانش آموزان، کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گیلان برای دومین سال متوالی پویش دانشجویی "کتابخانه مهربانی" که طرح جمع آوری و اهدای کتب درسی، غیردرسی و.... برای دانش آموزان نیازمند را به مناسبت شب یلدا و ایام شهادت حضرت فاطمه(س) اجرا نمود.
در این پویش دانشجویی که از 26 آذر آغاز و تا 6 دی ماه 1401 ادامه داشت بیش از 200 جلد کتب کمک درسی، آموزشی و کتاب های ویژه کودک و نوجوان و.... با همراهی کانون های مساجد و گروههای مردمی به دانش آموزان نیازمند ساکن در مناطق حاشیه شهر رشت اهدا شد.
لازم به ذکر است که پویش "کتابخانه مهربانی" توسط کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان در هر فصل سال با هدف ارتقاء سطح دانش علمی و آگاهی نسبت به مهارت های مورد نیاز دانش آموزان کم برخوردار ساکن حاشیه شهر و مناطق محروم استان انجام می شود. 

 


( ۴ )

نظر شما :