درخشش خبرگزاری ایسنا در هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

۲۶ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰ کد : ۵۲۷۱۰ اخبار فرهنگی عمومی
مهدی حسین نژادی عکاس و خبرنگار ایسنای گیلان در دو بخش گزارش خبری و عکس هشتمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر استان گیلان حائز مقام شایسته تقدیر شد و همچنین از محدثه مهدوی دیگر خبرنگار ایسنای گیلان به دلیل کسب رتبه نخست مسابقات تیراندازی هفته بسیج تجلیل به عمل آمد.
درخشش خبرگزاری ایسنا در هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان مراسم اختتامیه هشتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر ۲۱ دی ماه با حضور سردار حسین معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و اسدالله عباسی، استاندار گیلان و سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس استان و مهدی پارسا، رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و اهالی رسانه در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

در این دوره از جشنواره ۱۴۸۵ اثر به دبیرخانه ارسال شد و هیئت داوران در ۱۱ محور و ۱۱ قالب ۴۰ اثر را به عنوان برگزیده اعلام کردند.

مهدی حسین نژادی، خبرنگارو عکاس ایسنای گیلان در بخش گزارش خبری با عنوان «مرزبانان وطن در مکتب حاج قاسم/ دریادلان ارتش و مرزبانی مقتدر در دریای خزر» و در بخش عکس با عنوان «مرزبان خادم؛ مرزنشین حامی» حائز مقام شایسته تقدیر شد.

مسابقات تیراندازی هفته بسیج نیز با حضور خبرنگاران عضو بسیج رسانه در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار شد که محدثه مهدوی، خبرنگار ایسنا مقام نخست مسابقات تیراندازی در بخش بانوان را کسب کرده بود که در اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تجلیل شد. 


( ۱ )

نظر شما :