به همت کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان

پویش دانشجویی "یک کارخوب، یک ردپای خوب

۲۷ دی ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۵ کد : ۵۲۷۳۷ اخبار فرهنگی عمومی
پویش دانشجویی "یک کارخوب، یک ردپای خوب

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پویش دانشجویی "یک کارخوب، یک ردپای خوب"(خدمت رسانی به مردم مناطق حاشیه شهر در ساحت‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، جهادی) را برگزار کرد.

کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان در راستای مسولیت اجتماعی خود و حمایت از محرومان همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خدمات آموزشی، مشاوره ای، تغذیه ای خود را به مردم ساکن در مناطق آسیب دیده و آسیب پذیر شهر رشت در قالب پویش دانشجویی یک کار خوب، یک ردپای خوب  در نیمه دوم دیماه سال جاری ارائه کرد.

این خدمات توسط دانشجویان عضو سازمان دانشجویان استان گیلان در قالب برگزاری کارگاه آموزشی، جلسات مشاوره ای در گروه سنی کودک و نوجوان همچنین بزرگسال، توزیع غذای گرم با همکاری خیرین شهر رشت و گروه های جهادی محلات ارائه شد.

لازم به ذکر است که این پویش از سال 1399 به مناسبت های مختلف در راستای مسولیت اجتماعی و برنامه های حمایت از محرومان در کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان در حال اجرا می باشد. که این بار به تاسی از پیام سردار بارانی که" هیچ چیزی بالاتر از کرامت انسان نیست" این پویش اجرا شده است.


( ۱ )

نظر شما :