عمومی - آرشیو

نماینده ولی فقیه در گیلان:

کارنامه جهاد دانشگاهی درخشان است/ نشاط علمی در جهاد دانشگاهی حرف نخست را بزند

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی تاکنون خوش درخشیده است، گفت: پژوهش را مقدم بر آموزش بدانید، افراد پژوهش محور را جذب کنید و آدم های با نشاط را در کنار خود داشته باشید.

ادامه مطلب

امنیت امروز حاصل رشادت های شهداست

رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه امنیت دُر گرانبهایی است که به قیمت رشادت‌ها و نثار خون شهدای والامقام، به دست آمده است، گفت: همه باید قدردان امنیتی باشیم که شهدا برای ما به ارمغان آوردند.

ادامه مطلب
رییس‌جمهور در مراسم سی‌ونهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی:

در خودکفایی کشور می‌توانیم به جهاددانشگاهی تکیه کنیم/ لزوم استفاده از محصولات این نهاد توسط دستگاه‌های اجرایی گالری

رییس‌جمهور در مراسم سی‌ونهمین سالگرد جهاددانشگاهی بیان کرد: طبق گزارشاتی که در این مراسم ارایه شد، نشان داد که ما در خودکفایی می‌توانیم به جهاددانشگاهی تکیه کنیم؛ در فناوری‌های نو می‌توانیم به جهاددانشگاهی کمک کنیم؛ در درمان بیماری، استخراج نفت، حوزه‌ی کشاورزی و... می‌توانیم به آن‌ها تکیه کنیم و کمک بگیریم.

ادامه مطلب
رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان بیان کرد:

اجرای گسترده‌ی طرح‌های پژوهشی و محیط‌ زیستی همسو با توسعه‌ی اجتماعی و اقتصادی

دکتر جمالزاد با اشاره به فعالیت‌های شاخص جهاددانشگاهی در حوزه‌های پژوهش و فناوری، فعالیت‌های پژوهشی را از مشخصه‌های ملموس این نهاد دانسته و ادامه داد: سازمان جهاددانشگاهی گیلان در حوزه پژوهش و فناوری، توسعه فناوری و اجرای گسترده طرح‌های پژوهشی و محیط زیستی نگاه ویژه داشته که این امر مهم همسو با توسعه اجتماعی، اقتصادی و کالبد شهری صورت خواهد پذیرفت.

ادامه مطلب

صعود تیم «وحدت در کثرت» به مرحله منطقه ای مسابقات مناظره دانشجویان

به دنبال برگزاری آخرین مسابقه مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان تیم «وحدت در کثرت» در موضع مخالف با گزاره «مصرف گرایی دلیل اصلی آسیب های زیست محیطی است» توانست به مرحله منطقه ای صعود کند.

ادامه مطلب